Տարածքային ցուցակ

Թիվ 1 – Ավան, Նոր նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն

  1. Ազատյան Գոհար Գուրգենի
  2. Գուլյան Տիգրանուհի Կարապետի
  3. Կարապետյան Հովհաննես Վահրամի
  4. Հովհաննիսյան Վլադիմիր Ստեփանի
  5. Մանթաշեվա Յանա Գեորգիի

Թիվ 2 – Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն

  1. Գևորգյան Վահե Արմենակի
  2. Դավթյան Հայարփի Ռոբերտի
  3. Կիրակոսյան Արտակ Արամի
  4. Մինասյան Լուսինե Գարեգինի
  5. Ներսիսյան Արշակ Աշոտի
  6. Սահակյան Սուրեն Սարգսի
  7. Օհանյան Արսեն Նորիկի

Թիվ 3 –  Շենգավիթ, Մալաթիա-Սեբաստիա

  1. Ավագյան Արթուր Ռաֆիկի
  2. Հովսեփյան Լուսինե Հրաչի
  3. Պետրոսյան Անահիտ Մաուկի
  4. Սահակյան Հայկ Սամվելի
  5. Սարգսյան Գարեգին Արտավազդի

Թիվ 4 – Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն

  1. Գրիգորյան Հայկ Մհերի
  2. Զատիկյան Մարինե Միսակի
  3. Թադևոսյան Արեգ Յուրիի
  4. Հարությունյան Կարեն Վիլիկի
  5. Ղարագյոզյան Մարիամ Գրիգորի
  6. Մարտիրոսյան Էմին Ռուբենի
  7. Ռշտունի Արեգ Տիգրանի
  8. Վարդանյան Արման Ռաֆիկի

Թիվ 5 – Արարատ

  1. Բալայան Քրիստինա Կարենի
  2. Մաթևոսյան Տիգրան Գրիշայի
  3. Մարտիրոսյան Լուսինե Գեղամի
  4. Սահակյան Էդգար Սամվելի
  5. Փինաչյան Ձայնիկ Խաչատուրի

Թիվ 6 – Արմավիր

  1. Դավթյան Աննա Ռոբերտի
  2. Ծատուրյան Սևակ Վազգենի
  3. Հարությունյան Լիլիթ Փայլակի
  4. Մելքոնյան Աստղիկ Արամի
  5. Սահակյան Սարգիս Սուրենի

Թիվ 7 – Արագածոտն

  1. Բաբայան Գևորգ Լյովայի
  2. Գևորգյան Սմբատ Ազատի
  3. Դավթյան Ոոբերտ Սերոբի
  4. Ղազարյան Արաքսյա Երջանիկի
  5. Մաթևոսյան Վահե Խաչիկի
  6. Չախոյան Մարիամ Կորյունի

Թիվ 8 – Գեղարքունիք

  1. Եղյան Մարգարիտ Մերուժանի
  2. Թորոսյան Արմեն Կարենի
  3. Հովհաննիսյան Իրինա Պարույրի
  4. Հովսեփյան Տաթևիկ Աշոտի
  5. Պետրոսյան Լիպարիտ Գարուշի

Թիվ 9 – Լոռի

  1. Գրիգորյան Սամվել Ռադիկի
  2. Մամյան Սևակ Ֆրունզիկի
  3. Մանվելյան Տաթևիկ Կառլենի
  4. Չոբանյան Լուիզա Սեդրակի

Թիվ 10 – Կոտայք

  1. Գիշյան Տիգրան Ալեքսանդրի
  2. Հայրապետյան Նարե Սամվելի
  3. Հովհաննիսյան Անդրանիկ Հրաչի
  4. Հովհաննիսյան Քրիստինե Վանիկի
  5. Մարգարյան Միհրան Սուրիկի

Թիվ 11 – Շիրակ

  1. Առակյան Սարգիս Թադևոսի
  2. Զադոյան Մարզպետունի Մերուժանի
  3. Հովհաննիսյան Ժենիկ Վանուշի
  4. Ներսիսյան Նարեկ Գեղամի
  5. Պետրոսյան Հռիփսիմե Հովհաննեսի

Թիվ 12 – Սյունիք, Վայոց Ձոր

  1. Ալեքսանյան Աննա Արտավազդի
  2. Ամիրխանյան Արտավազդ Սերգեյի
  3. Ենոքյան Թեհմինե Մխիթարի
  4. Սաֆարյան Արամայիս Վիտալիկի
  5.   Տոռոզյան Ռուզաննա Էդիկի

Թիվ 13 – Տավուշ

  1. Ավալյան Արտակ Համլետի
  2. Հովհաննիսյան Անուշ Վանուշի
  3. Ղազարյան Արման Հովհաննեսի
  4. Մինասյան Լիանա Գարեգինի
  5. Չիբուխչյան Արտակ Սրաֆիլի
  6. Սահակյան Հայկ Սարգիսի
  7. Վարդանյան Նարեկ Հայկազի